سوالات متداول

نرم افزار آموزشی که از سایت دانلود میکنید بصورت کامل است

چند بخش اول رایگان است

برای استفاده از بقیه بخشها کافی است که یک کد به نام کد خرید را از لینک خرید کد خریداری کنید

بعد از خرید بصورت خودکار کد خرید برای شما ایمیل میشود

نرم افزار آموزشی بصورت فیلم نیست بصورت تعاملی، شبیه سازی شده، تصویری با صدا و متن فارسی است یعنی مثلا وقتی میخواد تو آموزش word به شما بگه برنامه word رو باز کنید به شما گفته میشه روی دکمه Start کلیک کنید و شما باید تو محیط شبیه سازی شده این کار رو انجام بدین تا به مرحله بعدی بروید و کار بعدی به شما گفته بشه همه این صفحات متن و صدا هم دارن البته میتونین دانلود کنید و نحوه آموزش رو ببینید چند بخش اول رایگان است.

مشکل شما یکی از سه مورد زیر فقط میتواند باشد

1) شما مثلا کد خرید آموزش اکسل 2007 را دارید ولی در حال اجرا کردن نرم افزاز دیگری مثلا اکسل 2010 هستید

2) شماره ارائه شده توسط نرم افزار را اشتباه اعلام کردید (این شماره درکامپیوترهای مختلف متفاوت است)

3) عدد را تایپ کنید کپی پیست نکنید

برای هر کامپیوتر کد خرید و شماره روی صفحه مانیتور رو اعلام کنید تا کد فعال سازی بگیرید

شما برای تعداد محدودی کامپیوتر میتوانید با کد خریدتان کد فعال سازی بگیرید

شما زمانی که نرم افزار آموزشی را از سایت دانلود میکنید با اجرای برنامه دانلود شده یک شاخه ساخته شده و برنامه در داخل آن شاخه باز میشود داخل آن شاخه چندین فایل از جمله چند فایل با پسوند ENC وجود دارد. شما فایل اجرایی که بعد از فایلهای ENC موجود است را اجرا کنید.

برای هر کامپیوتر کد خرید و شماره روی صفحه مانیتور رو اعلام کنید تا کد فعال سازی بگیرید توجه کنید که شماره روی صفحه مانیتور هر کامپیوتر با کامپیوتر دیگر متفاوت است شما با توجه به اعتبار کد خریدتان که بصورت پش فرض سه است 3 بار برای 3 کامپیوتر میتوانید با کد خریدتان کد فعال سازی بگیرید در صورت تغییر ویندوز ممکنه کد عوض بشه در این صورت دوباره کد فعال سازی دریافت کنید با توجه به اینکه روی همان کامپیوتر دوباره دارید کد فعال سازی میگیرید جزو 3 کد حساب نمیشه زیرا حداکثر سه رقم کد عوض میشه و سیستم متوجه میشه

محدودیت زمانی وجود ندارد فقط محدودیت نصب روی تعداد محدودی دستگاه است


تمامی نرم افزارهای آموزشی انیاک بصورت تعاملی، شبیه سازی شده، تصویری با متن و صدا به زبان فارسی میباشد.
نرم افزارهای آموزش کامپیوتر و آموزش درسی انیاک به نام انتشارات پیروز الوان در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.
تمامی حقوق مادی و معنوی نرم افزارهای آموزشی موجود در این سایت که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است متعلق به انتشارات پیروز الوان میباشد. هر گونه دخل و تصرف در محتوا و مضمون این محصولات ممنوع بوده و متخلفین تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

با معرفی کرک یا کپی کنندگان محصولات انتشارات پیروز الوان ( نرم افزارهای آموزشی انیاک) از ما دو نرم افزار به انتخاب خود بصورت رایگان دریافت کنید.

پشتیبانی
09123117912 واتس آپ