خرید کد

20% تخفیف با کد تخفیف 2020

کاربر گرامی، برای استفاده از تمامی بخشهای نرم افزار آموزشی کافی است برای آن یک کد خرید به مبلغ 400 هزار تومان 320 هزار تومان خریداری کنید. در فرم زیر آدرس ایمیل خود را وارد کرده و کدهای مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بصورت خودکار قیمت در پایین صفحه محاسبه شود، سپس بر روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به صفحه بانک بروید بعد از پرداخت بصورت خودکار کدهای خرید برای شما ایمیل میشوند. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با ما در تماس باشید.

با خرید آنلاین کد خرید را آنلاین دریافت کنید
هفت روز هفته 24 ساعتهکدهای مورد نظر خود را از لیست انتخاب نمائید در صورتی که از برنامه آموزشی روی گوشی اندروید استفاده میکنید حتما گزینه ای که (اندروید) دارد را انتخاب کنید.با تکمیل فرم زیر بصورت اختیاری ما را در جهت بهبود سایت یاری نمائید.


روش پرداخت خود را انتخاب کنیددر صورتی که از کد خرید استفاده نکرده باشید تا یک ماه از تاریخ خرید قابل تبدیل به آموزشهای دیگر میباشد. در صورتی که از خرید خود منصرف شده باشید و از کد خرید استفاده نکنید فقط تا پنج روز از تاریخ خرید برگشت وجه امکان پذیر است. با توجه به ماهیت آموزشی مالیات بر ارزش افزوده معاف میباشد . قیمتها بروز می باشد.

پشتیبانی
09123117912 واتس آپ