خرید کد

20% تخفیف با کد تخفیف 3535

کاربر گرامی، برای استفاده از تمامی بخشهای نرم افزار آموزشی کافی است برای آن یک کد خرید به مبلغ 75 هزار تومان 60 هزار تومان خریداری کنید. در فرم زیر آدرس ایمیل خود را وارد کرده و کدهای مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بصورت خودکار قیمت در پایین صفحه محاسبه شود، سپس بر روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به صفحه بانک بروید بعد از پرداخت بصورت خودکار کدهای خرید برای شما ایمیل میشوند. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید با ما در تماس باشید.

با خرید آنلاین کد خرید را آنلاین دریافت کنید
هفت روز هفته 24 ساعتهکدهای مورد نظر خود را از لیست انتخاب نمائید در صورتی که از برنامه آموزشی روی گوشی اندروید استفاده میکنید حتما گزینه ای که (اندروید) دارد را انتخاب کنید.با تکمیل فرم زیر بصورت اختیاری ما را در جهت بهبود سایت یاری نمائید.


امکان پرداخت برای تمامی کارتهای عضو شبکه شتاب که دارای رمز خرید اینترنتی میباشند از طریق درگاه بانک ملت و پاسارگاد امکان پذیر است.در صورتی که از خرید خود منصرف شده باشید و از محصول استفاده نکرده باشید میتوانید کد خرید را به محصول دیگر تغییر دهید یا در صورتی درخواست برگشت وجه، امکان برگشت فقط تا 7 روز بعد از خرید میسر میباشد * با توجه به ماهیت آموزشی مالیات بر ارزش افزوده معاف میباشد * قیمتها بروز می باشد.

پشتیبانی
09123117912 واتس آپ